Blog

moskitiera

Czy moskitiery mogą zastąśpić firanki?

Rodzajów osłon okiennych jest obecnie przynajmniej kilka. Różnią się nie tylko dekoracyjnością, ale również spełnianymi funkcjami, sposobem użytkowania i montażu, przeznaczeniem itd. Ich dobór wynika nie tylko z indywidualnych preferencji oraz celu, jaki chcemy osiągnąć, decydując się na konkretne rozwiązanie. Wśród wielu różnych możliwości wyróżniamy tradycyjne firanki i moskitiery, których głównym celem jest ochrona przed insektami. Chociaż różnic między nimi jest sporo, można też znaleźć pewne podobieństwa — zarówno w zakresie praktycznego zastosowania, jak i walorów estetycznych. Czy zatem moskitiera w oknie może zastąpić klasyczną firankę?

Czytaj więcej...

rolety

Czy rolety wewnętrzne mogą skutecznie chronić pomieszczenie przed upałami?

W upalne dni każdy z nas szuka zacienionego miejsca, w którym może odpocząć od słońca i wysokiej temperatury. Największe ukojenie przynoszą klimatyzowane pomieszczenia, jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na montaż tego rodzaju urządzeń w domach i mieszkaniach. W takich sytuacjach niezbędne okazują się rolety, dzięki którym można skutecznie ograniczyć dostęp promieni słonecznych, chroniąc wnętrze przed nagrzewaniem się. Na rynku znaleźć można wiele rodzajów osłon okiennych od wewnętrznych po zewnętrzne, które pełnią różne funkcje. Nie wszystkie z nich jednak sprawdzają się jako zabezpieczenie przed upałem. Warto więc wiedzieć, które rodzaje rolet wewnętrznych wybrać, by ochronić swój dom przed nadmiernym nasłonecznieniem i cieszyć się przyjemnym chłodem panującym w mieszkaniu.

Czytaj więcej...

Lokalizacja

Worstone
Kusocińskiego 1
96-500 Sochaczew
Tel.
    +48 46 862 19 52
E-mail:
     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.