Jaki rodzaj bramy garażowej sprawdzi się na małym podjeździe?

Jeśli masz ograniczoną przestrzeń na małym podjeździe, istnieją różne rodzaje bram garażowych, które mogą być odpowiednie. Wybór zależy od indywidualnych preferencji, budżetu i dostępnego miejsca. Oto kilka rodzajów bram garażowych, które mogą się sprawdzić na małym podjeździe.

Rodzaje bram garażowych

Bramy segmentowe są popularne wśród właścicieli małych garaży ze względu na ich oszczędność miejsca. Składają się z kilku segmentów, które unoszą się w górę, równolegle do sufitu garażu. To oznacza, że nie zajmują one dodatkowej przestrzeni na zewnątrz garażu, dzięki czemu są idealne dla podjazdów z ograniczonym miejscem. Bramy rolujące to jeszcze bardziej kompaktowe rozwiązanie niż bramy segmentowe. Składają się z jednej metalowej płyty, która zwija się na wałku umieszczonym nad otworem garażowym. Te bramy są bardzo oszczędne w przestrzeni i nie wymagają dużego miejsca na zewnątrz.

Brama uchylna i boczna

Bramy uchylne są montowane na zawiasach i otwierane w kierunku zewnątrz lub do środka garażu. Są stosunkowo proste i mogą być rozwiązaniem dla małych garaży, ale pamiętaj, że wymagają pewnej przestrzeni wokół otworu, aby umożliwić otwieranie i zamykanie. Bramy boczne to alternatywne rozwiązanie, które otwiera się na bok, równolegle do ściany garażu. Mogą być praktyczne, gdy nie ma miejsca na tradycyjną bramę otwierającą się do góry. Oferując drzwi garażowe w Sochaczewie, podpowiadamy, że jeśli preferujesz tradycyjny wygląd jednoskrzydłowej bramy, nadal możesz znaleźć modele, które są dostosowane do małych garaży. Jednakże, bramy jednoskrzydłowe wymagają dostatecznej przestrzeni po bokach otwarcia.

Lokalizacja

Worstone
Kusocińskiego 1
96-500 Sochaczew
Tel.
    +48 46 862 19 52
E-mail:
     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.